Whitestone

Whitestone

Naším snem je  sestavit jízdní kolo, které splňuje nejvyšší sportovní standardy, je v souznění se smysluplnými inovacemi a má svůj osobitý styl. Pracujeme na této základní myšlence každý den celým srdcem.

 

Rozhodnutí přinést jedinečnou značku jízdních kol k životu přišla v zimě 2011. Začátek dosud nepojmenované značky přišel v roce 2012 s prvními nápady a náčrty. Brzy následovaly první prototypy z různých materialů.. V létě roku 2014 byla modelová řada testována v utajení při cyklistickém závodě "Glocknerkönig Light". Vývojáři urychlili práci a v zimě téhož roku a o první sérii produktů pro sezónu 2016 bylo rozhodnuto. Dne 4. března 2015 značka dostala název "Whitestone". Závěrečné zkoušky v březnu 2015 byli velice úspěšné. V důsledku toho se Whitestone prezentuje veřejně jako výrobce veřejně. V červenci 2015 se prezentuje s prvními modely pro nadcházející období.

 

Neustále zlepšujeme naše modely a pečlivě pracujeme na nových produktech. Budoucnost Whitestone je vzrušující dobrodružství. I přesto, že detaily nesmí být odhaleny, jedna věc je jistá: Whitestone bude aktivně pomáhat formovat kolařský průmysl budoucnosti. Technické inovace budou již brzy. A svět cyklistických závodů pozná nové produkty pro další roky.